Programos skirtos 3D filmų peržiūrai

Vakar rašydamas apie Samsung Smart TV 3D technologiją prisižadėjau pasidalinti patirtimi renkantis programas sugebančias atkurti 3D vaizdą. Tik neužmirškite, kad aš šiuo klausimu nusimanau nė kiek nedaugiau nei jūs, todėl gali būti, kad egzistuoja paprastesni sprendimai. Mane spaudė laikas, bet labai norėjosi išbandyti ir 3D, todėl naudojausi programomis apie kurias sužinojau paskaitinėjęs internetą keletą valandų. Ir šis įrašas skirtas turintiems Smart TV bei norintiems pasimėgauti 3D filmais personaliniame kompiuteryje.

Neturėjau laiko, noro ir galimybių išbandyti visas egzistuojančias programas skirtingose operacinėse sistemose. Bet problemos egzistuoja netgi tos pačios OS skirtingose versijose. Pavyzdžiui su TotalMedia Theatre 3D režimas veikia tik Windows 7 (turbūt veiks ir Windows Vista jeigu dar kas ją tebesinaudoja). O aš nežinodamas sugaišau keletą valandų bandydamas suprasti, kodėl nešiojamas kompiuteris su Windows XP nenori rodyti 3D vaizdo. Kol galų gale tą pačia programą paleidęs kitame kompiuteryje su Windows 7 pamačiau, kad viskas veikia be problemų ir supratau, kad problema būtent Windows XP. Dabar jau neįsitikinęs ar niekas apie tai nebuvo užsiminęs, ar tiesiog ši informacija praslydo man pro akis. Todėl jeigu skaitote šį įrašą turėdami panašių problemų, tai siūlau 3D filmus žiūrėti naudojantis Windows 7.

Jeigu jūsų kompiuteris pakankamai galingas bet su Windows XP ir neturite jokio noro keisti operacinės sistemos tai išeitis visgi egzistuoja. Ir ji vadinasi Stereoscopic Player. Vienintelis šios programos trūkūmas, tai kad ji nesugeba atkurti Blu-ray diskų. Bet jeigu turite filmo kopiją kompiuterija, tai ši programa tikrai jį atkurs. Ir vienintelė problema su kuria galite susidurti, tai išsirinkti tinkamą jums režimą:

Mano atveju problema buvo tame, kad norėtas peržiūrėti 3D filmas buvo su skirtingais vaizdais vienas virš kito. Samsung Smart TV be problemų supranta tokį 3D vaizdą ir padaro jį erdviniu, bet jis gaunasi suspaustas iš pločio. Ta prasme plačiaekranis filmas rodomas tik ekrano viduryje esančiame trečdalyje. Logiškai mąstant teisingą vaizdą turėjau pasiekti pasirinkęs Over/Under – kaip jau minėjau 3D films kurį bandžiau peržiūrėti buvo su vaizdu vienas virš kito. Bet realiai vaizdelį per visą ekraną išvydau tik pasirinkęs Side by -Side:

Nežiūrint į logiškus neatitikus, turint kantrybės su Stereoscopic Player galima pasimėgauti 3D vaizdais netgi su paprastu monitoriumi. Tiesa tam reikėtu įsigyti arba pasigaminti vienus iš raudonai-žydrų ar kitų spalvų akinius. Šis filmų grotuvas palaiko bene visus įmanomus 3D filmų peržiūros būdus. Beje nors apie tai nebūsite perspėtas, bet su laisvai dalinama programa galėsite mėgautis 3D vaizdu tik 5 minutes. Teks ieškoti vaistų arba nusipirkti torentuose.

Jeigu naudojatės Windows 7 operacine sistema ir jeigu norite peržiūrėti Blu-ray disko kopiją iš .ISO failo tai siūlyčiau nusipirkti ArcSoft TotalMedia Theatre. Paskaitęs atsiliepimus apie tai, kad naujausia 5 versija labai reikli kompiuteriu išbandžiau tik 3 versiją. Tiesa pastarajai būtinas Sim3D įskiepis. Šioje programoje 3D vaizdo pasirinkimas kur kas skurdesnis:

Bet užtai ji be problemų atvaizduos Blu-ray .ISO failo kopiją esančią jūsų kompiuteryje. Todėl pačio pirmo pasirinkimo geriau neliesti ir turint 3D televizorių visada Blu-ray diskus atvaizduoti 3D. Na, o norint pažiūrėti erdvinio filmo ripą jau turėsite pasirinkti vaizdas yra vienas virš kito ar vienas šalia kito. Taipogi galite pasirintki 3D vaizdo gilumą. Aš šio nustatymo neliesčiau, nes iš mano patirties arba vaizdelis nesikeičia, arba tampa nebemalonus akiai.

Turbūt reikėtu užsiminti, kad ši ir kitos programos atkuriančios Blu-ray 3D diskų kopijas to negali padaryti tiesiog naudodamos .ISO failą. Norint peržiūrėti filmus esančius .ISO failuose pirma teks įsidiegti DAEMON Tool ar kitą panašią programą, kuri sukurs virtualų Blu-ray diską. Ir jau į šią programą užkrovus .ISO failą ir atsiradus virtualiam Blu-ray diskui su turimu 3D filmu TotalMedia Theatre ar kuri kita programa galės jį atkurti. Jeigu nė velnio nesupratote klauskite komentaruose ir pabandysiu paaiškinti.

Be 3D vaizdo nustatymo galite pasirinkti ir su kokiu įrenginiu ruošiatės žiūrėti 3D filmus:

Jeigu turite Samsung Smart TV ir norite pasimėgauti 3D Blu-ray disko kopija esančia kompiuteryje tai rinkitės kaip ir aukščiau esančioje iliustracijoje matomą 3D ready DLP HDTV. Apie kitus pasirinkimus nerašysiu, nes šio įrašo tiklsas padėti Smart TV vartotojams.

Paskutinė programa apie kurią šiandien norėčiau užsiminti tai CyberLink PowerDVD. Savo nelaimei iš pradžių prasidėjau su 10 versija kurios vaistų galiojimo laikas buvo pasibaigęs  ir sugaišau nemažai laiko bandydamas šią programą pasileisti. Užtai naujausia 11 versija veikia be priekaištų ir 3D nustatymai suveikia automatiškai. Nors galima viską pasirinkti ir pačiam:

Cyberlink PowerDVD v11 veikia praktiškai iškart įsidiegus ir nereikia nieko nustatinėti. Aišku vadovaujantis visais kiaulystės ir Merfio dėsniais aš ją išbandžiau paskutinę, nors iš tikrųjų reikėjo nuo jos pradėti.

Reziumuojant galiu pasakyti, kad norint žiūrėti 3D filmus esančius kompiuteryje per Samsung Smart TV patogiausia naudotis Cyberlink PowerDVD. Na, o jeigu nesisektu su kokiu filmu, tai naudokitės Stereoscopic Player. Apie ArcSoft TotalMedia Theatre nebūčiau išvis užsiminęs, jeigu PowerDVD 11 versiją būčiau išbandęs prieš pradėdamas rašyti apie 3D filmams peržiūrėti skirtas programas. O, kad jau buvau parašęs, tai negi trinsiu, tai ką parašiau. Netingintys perskaityti iki šios vietos žinos kaip elgtis ir kurios programos ieškoti.

Pabaigai norėčiau pasvajoti, kad jau artimiausiu laiku Samsung SmarTV išmoks pats atkurti bent jau .MKV formato vaizdo failus ir norint tokius failus peržiūrėti nereikės jungti kompiuterio prie televizoriaus ir bus galima peržiūrėti kaip ir kitų formatų filmus tiesiog pačio Smart TV pagalba. Nors apie tai parašysiu kitą kartą. Nes tiek daug prirašęs apie šį išmanųjį televizorių vis neprisiruošiau parašyti apie vieną iš bene dažniausiai naudojamų galimybių.

138 mintys apie “Programos skirtos 3D filmų peržiūrai”

  1. Jeigu konkrečiau parašysite ko nemato, kaip bandote paleisti ir t.t. tai pabandysiu padėti. Dabar tik spėju, kad parsisiuntėte BD kopiją ISO formate ir neina jos paleisti. Tai tokiam failui reikia įsidiegti, kad ir pavyzdžiui DaemonToolsLite, užsimontuoti parsisiųstą ISO failą ir jau tada su CyberLink Power DVD galėsite jį peržiūrėti. Tik teks kompiuterį prijungti tiesiai prie televizoriaus :)

   1. pas mane pajungus per hdmi pc i tv, televizorius nerodo pc ekrano per visa tv ekrana, yra gal kazkokie nustatymai ar programa kad butu galima padaryt per visa? radau as ten per pc kazkokius, tai butu ten rezoliucija sukelta ant max, tai nezinau kur ten ka dar butu galima kelt. gal tv ekranas per didelis, 107 cm

    1. Ekrano dydis įtakos neturi – svarbu raiška. Turėtu būti Full HD (1920×1080), nors jei senesnis TV tai gali būti ir tiesiog HD (1280×720). Atitinkamai tokią raišką nustatyti kompiuteryje.
     Spėju PC tai nešiojamas kompiuteris pas kurį maksimali galima raiška 1320×768 ir todėl ant Full HD ekrano vaizdas ne per visą ekrano plotą.

     1. taip pc nesiojamas, o yra gal kazkokia programa ar dar kazkoks budas, vistiek kazkaip galima siais laikas viska padaryt? :)

      1. Ne viską galima padaryti. Bet galite pabandyti pasiknaisioti po kompiuterio video nustatymus ir gali būti, kad jis leis ištempti vaizdą.

 1. as atsisiunciau avatara 3D filmo talpa 70 gb ir kai pajungiu ji prie Tv viskas gerai leidziu ir per power dvd ir pertotal media theatre3 bet leidzia ziureti tik 2D formatu,o kai bandai jungti 3D sako kad neranda mano blu-ray grotuvo,kaip suprast,juk leidziu per pc iso faila

  1. Hmmm, įtartinai didelis failas. Avatar 3D kurį žiūrėjau aš buvo 45GB ir rodė be problemų. Čia gal kopija skirta būtent kažkokiam grotuvui ir abi programos nesugeba atkurti ISO. Man panašiai yra buvę su kitu .ISO failu – nei PowerDVD, nei MediaTheatre nesugebėjo atkurti aktyvaus 3D vaizdo :(

   1. labas turiu klausima nupirkau samsuanga 6 klases 6800 ir nematau filmu internete puse valandos paroda ir issijunge raso neustenka vietos gal reike kokios programos atrasyk i el.pasta aciu

 2. Sveikas, gerbiamasis. Na tikiuosi vis pasizvalgai p sia svetaine ir mano komentaras nepraslys pro akis.. . Pradesiu nuo to, kad tikrai esu silpnokas kompiuteristas :( bet puikiai sugeriu informacija)… . taigi isigijau samsung smart tv 6200 serijos. su 3d galimybe ir tt. sekantis mano zingsniukas isigyti nesiojama kompiuteriuka… na tad prieisiu prie klausimuku… . ar norint ziureti 3d, per savo samsunga, man reikia kompo kuris palaikytu 3d galimybe???? ( manau, kad ne), bet pasitikslinu.
  nusiziurejau del xps serijos laptopa su I7 intel. bet 3d galimybe dameta apie 1 tukst lituku… manau, kad neverta, jei 3d galiu ziureti per tv. Kaip suprantu pagrindinis dalykas kompe turetu buti vaizdo plokste?? ta prasme del 3d ir zaidimu.. tad nvidia gt 5 kartos turetu ta puikiausiai vezti???
  Atsiprasu, jei mno klausimai atrodo juokingi, bet tikrai esu tik savamokslis… aciu labai.

  1. Tam, kad žiūrėti 3D vaizdą kompiuteris visiškai nebūtinas – tam pilnai užtenka Samsung Smart TV. Kažkiek apie tai rašiau čia: 3D vaizdas namie su Samsung Smart TV.

   O kaip žiūrėti filmus iš bet kurio kompiuterio kuriame račiau čia: Kaip įjungti DLNA (Allshare) Windows 7 ir čia: Samsung AllShare

   Taigi 3D vaizdą galite žiūrėti tiek iš Youtube, tiek iš RIP esančio kompiuteryje. Tiesa jeigu parsisiųstas filmas yra su .MKV išplėtimu, tai SamrtTV gali jo nematyti, bet užtenka pervardinti į .AVI ir Samsung televizorius sugebės jį atkurti be problemų.

   Vienintelis atvejis kada kompiuteris reikalingas norint peržiūrėti 3D filmą, tai jeigu parsisiuntėte BD filmo kopija .ISO formate. Šis straipnis kuriame dabar komentuoju ir aprašo kaip žiūrėti filmus esančius .ISO formate. Bet dėl to neverta pirkti nešiojamo kompiuterio – praktiškai visada galima rasti filmų kopijas .AVI formate, o pastariesiems peržiūrėti užtenka SmartTV.

   Dėl žaidimų tai irgi geriau įsigyti kurią nors žaidimų konsolę, nei pirkti nešiojamą kompiuterį. Bet jeigu visgi nuspręsite rinktis kompiuterį, tai reikėtu atskirti 3D televizoriaus vaizdą ir 3D tipo žaidimus. Pastarieji dažniausiai nepalaiko 3D vaizdo kurį gali atkurti Samsung Smart TV. Tai tiesiog toks terminas išlikęs nuo tų laikų, kai žaidimai būdavo 2D, ir kai atsirado trimačių žaidimų, tai prigijo terminas 3D. Bet jie vienodai atrodys tiek ant bet kurio monitoriaus, tiek ant jūsų SmartTV. Tiesa yra žaidimų kurie palaiko ir trimatį vaizdą, bet tai jau priklauso nuo žaidimo, o ne nuo kompiuterio.
   Žodžiu renkantis kompiuterį galite netgi neminėti, kad norėsite žaisti ant 3D televizoriaus – svarbiausia, kad būtų pakankamai galinga vaizdo plokštė.
   Tikiuosi dar labiau jūsų nesupainiojau? Jeigu ką, nesigėdėkit klausti – pabandysiu paaiškinti suprantamiau :)

 3. labas, gal padesi nes baigiu isproteti :) Nusipirkau nesenai Samsunga smart tv 3D D6100 kaip raso jis 2011m
  atsiiunciu is linkomanijos nediduko dydzio 3d filma, man jis pasileidzia kaip ir vikass super. bet kaip padarau per pulta kad rodytu man 3d rezimu ir usidedu akinius man taip viskas susimaiso kad as nesuprantu to 3d efekto :) man rodo ne viena veida o 2 ne 2 rankas o 4 :) as nusipirkau akinius samsung active glasses SSG-3500CR
  raso kad sitie akiniai tinka mano telikui. Bet kodel man taip viskas susilieja?

  1. Sunku suprasti kur užstrigote. Jeigu matosi 2 vienodi vaizdeliai šalia vienas kito, tai dar neįjungėte 3D režimo. Jeigu vaizdelis vienas ir neryškus tai vaizdas jau 3D, bet reikia akinių norint kad vaizdas pasimatytu trijose dimensijose ir taptu ryškus. Tam reikia, kad akiniai būtų pakrauti (taip jie su baterijomis) ir kad jie būtų pririšti prie televizoriaus. Šiaip pakrautus akinius įjungus prie pat televizoriaus jis turėtu juos pamatyti ir parodyti pranešimą, kad pririšti nauji 3D akiniai. O vata žiūrint su tais akiniais viskas bus ryšku ir vaizdas bus trimatis.
   Jeigu vis dar kas nors neaišku siūlau paskaityti Samsung Smart TV 3D technologija bei 3D vaizdas namie su Samsung Smart TV ir ypač komentarus – ten esu atsakęs į dauguma iškylančių klausimų. U būtent Samsung Smart TV problemos nagrinėjamos ir diskusijose.

 4. As ikeliu filma i isorini harda, pajungiu su tv ir paliaidziu. tarkim vakar atsisiunciau kazkoki filmuka su juros pasauliu 3D :) akiniai pasigauna automatiskai, apatiniam kamputi man parasao kad 3d akiniai prisijunge pire tv. Bet man apsoliuciai jokio 3d efekto nesimato, ar deviu akinius ar ne man tas pats. Bet paspaudus ant pultelio 3Dmigtuka man duoda pasirinkti koki vaizda noriu ziureti. ten yra 2 vienas sale kito paveiksliukas ir vienas virs kito. tarkim isirenku koki nors is ju man tie akiniai usitamsina kazkiek tai pasvieseja bet viskas susilieja. kaip ir sakiau jai rodo plaukianti viena zuviuka tai priklausant nuovaizdo koki pasirinkes tarkim vienas virs kito tai man 2 zuviukai vienas virs kio ir plauke :)) gal mano akiniai netinka ?

  1. Spėju, kad parsisiuntei netinkamo formato filmą, nes tie visi su iškraipytoms spalvom skirti žiūrėti su paprastais raudonai/žaliais akiniais, o jūsų televizorius skirtas žiūrėti filmus kur vaizdas padalintas į dvi dalis – arba šalia vienas kito arba vienas virš kito. Vat parsisiųskite tokį filmą ir viskas bus gerai.
   Arba perskaitykite tuos du kitus įrašus į kuriuos minėjau praeitame komentare ir tada tikrai viskas turėtu tapti aišku. Pradėti galite netgi nuo 3D youtube, o tada jau suprasite kuriuos filmus reikia siųstis. Trumpai tariant jums netinka Anaglyph (kai matosi žali ir raudoni artifaktai) ir reikia rinktis SideBySide arba OverUnder.

 5. O jai mano laptopas visai senukas. a sujungsiu ji su tv per laidus ir paleisiu per youtube koki nors 3d filmuka man turetu vistiek buti 3d efektas ? kaip bandziau man nieko nesigavo :( ant vaizdelio pasirinkau „interleaved“ pas mane active akiniai jokio efekto nera.

  1. O tai kodėl nežiūrite youtube tiesiai iš televizoriaus? Jeigu SMart TV tai turi būti youtube programėlę kurią pasileidus galėsite mėgautis youtube vaizdeliais. Ir kad suprastumėte ką turiu omenyje, dar kartą siūlau perskaityti 3D vaizdas namie su Samsung Smart TV.
   O dėl laptop tai jeigu sugebėsite jį prijungti prie televizoriaus tai galėsite žiūrėti ir 3D. Svarbu, kad laptop pajėgumų užtektų :)

 6. aciu aciu aciu :) vakar prijungiau telika pire ruterio per laida ir man dave pasiziureti 3d klipus ir siap vaizdelius visokius NEREALU!!!!!!!!!! :)

 7. Kazkokem straipsny skaiciau kad ikelet 3d filmuka i isorini diska ar rakta per USB pajunget ir jum rode pilnaverti 3d? As isikeliau avatara 45gb mano tv neranda sito filmo. Paskiau paskaiciau komentarose kad tipo per isorinius diskus nepasileis. O mano senukas laptopas vos neusidege :) kada paprasiau kad atkurtu man si filma. Imanoma kazkaip apgaut telika ir priverst ta smart parodyt ta avatara su 3d?

  1. Jeigu 45GB, tai čia jau turbūt .ISO failas ir tokį atkurti galima tik su kompiuteriu su viena iš šiame įrašų paminėtų programų. O jeigu kompiuteris nepaveža, tai siūlau tokių filmų daugiau nebesisiųsti ir ieškoti ripų – jie užima tik kelis GB ir televizroius juos atkuria be problemų. Nors jeigu bus su išplėtimu .MKV tai gali jo nematyti, bet tereikia pervardinti į pvz .AVI :)

  1. Jeigu tai bus 3D ripas tai bus 3D vaizdas. Kaip jau minėjau ieškokite 3D filmų kurie būtų SideBySide arba OverUnder. Tik iškart turiu perspėti, kad to 3D turinio dar labai nedaug. Praktiškai ant pirštų galima suskaičiuoti visus 3D filmus :)

 8. Mano uzduotis,praziurejus avatara koke 6gal 8kartus :) paziureti paskutini kart bet jau su 3d! Paskiau nurimsiu ir duosiu Jum ramybes. :)

  1. Siūlyčiau parsisiųsti Avatr 3D BD Rip Side by Side ir pažiūrėti be galvos skausmo. Jeigu norite pažiūrėti būtent tą 45Gb .ISO tai ieškokite pakankamai galingo kompiuterio kuris galėtu jį atkurti. Kitų variantų nežinau :(

 9. Aš žinau tik vieną būdą ir jis labai paprastas – windows explorer reikia nueiti į folder options ir prie view susirasti bei atžymėti Hide extensions for know file types. Tada filmai matysis ne kaip Avatar3D bet Avatar3D.mkv ir pervardinant bus galima pakeisti galūnę ir padaryti Avatar3D.avi, o tokį failą jau matys ir Samsung Smart TV :)

  1. Aš kiek bandžiau tiek suveikė. Netgi 3D filmus esančius .MKV formate pervardinus į .AVI „smartas“ rodydavo be problemų 😐

 10. Sveikas zodziu puse supratau puse ne nors ir viska perskaiciau, su iso viskas aisku parsipumpuoji programa uzmautini per deamon tools spaudi play per sita programa ir ziuri 3d per smart tv samsunga taip supratau nes jau uzsi*&sau kariauti as su tuo pc ir teliku. Zodziu keltetas klausimu kurie iskilo man: kaip paversti blue ray disko failus i iso kad ji paleisti per deamon tools ir play nes dabar galima tik po viena chepteri leisti ir tai ne visi veike zodziu israrintas folderis o filmas afigienas turetu buti… Dar ten rasiai kad galima ziureti ta side by side per neta per smart tv per youtube isijungiu ta uzsimetu akinius not working niekas pas mane kaip rode tv dviguba vaizda ir viskas tai kur tas 3d nelabai suprantu laptopa turiu labai galinga telikas 6750 ar 6570 smart tv full hd 3d samsungas ka nors patark nes jau atsibodo siustis tuos filmus po 80gb ir nieko nematyti ://

  1. Man dar neteko matyti 80GB ISO, bet teoriškai tokie gali egzistuoti. Tiesiog nėra prasmės jų siųstis. Išvis nerekomenduoju siųstis 3D BD ISO RIP, nes skirtumo neišvysite. Parsisiųskite side-by-side suspaustą kopiją užimančia kelis GB ir neatskirsite nuo keliasdešimt GB užimančio ISO.
   Ir jeigu televizorius su 3D tai nesvarbu ar iš interneto ar ir kur gaunate side-by-side vaizdelį – turi rodyti 3D.
   Beje neužmiršote prisirišti savo 3D akinių prie televizoriaus? Turiu omenyje programiškai. Ir priklausomai nuo modelio į kai kuriuos dar reikia bateriją įdėti (kituose baterija būna iš karto).
   Žodžiu šiuo metu nesuprantu, ar dar nesugebėjote išvysti jokio 3D vaizdo, ar problemos tik su tais dideliais 80GB užimančias ISO failais :(

 11. tas su iso aisku bet man tas smart tv nerodo to syde by side is youtubes akiniai priristi ir prijungti ir nieko man nerodo :) programiskai priristi tai kaip ce tas vyksta akiniai prie teliko prideti cm atstumu ir laikomas paspaustas akiniu mygtukas ir viskas kaip dar juos galima priristi?

  1. O iš kitur side-by-side rodo? Nes nėra jokio skirtumo ar side-bys-de iš youtube ar iš usb atmintinės ar dar iš kur.
   O akiniams pirmiausia reikia įdėti bateriją, tada paspausti įjungimo mygtuką akinius laikant šalia televizoriaus ir turėtumėte išvysti pranešimą televizoriaus ekrano kampe, kad rasti nauji akiniai ir su jais susiporuota.
   Tada susiradus kokį side-by-side spaudžiate 3D mygtuką ir vaizdas taps neryškus. Va tada jau ir padės akiniai kurie atsiradus 3D vaizdui kiek pritamsėja.

 12. zodziu su tuo side by side supratau pasijunges xboxa crisis 2 su juo viskas tvarkoi bet kur tu filmu tokiu gauni ir dar suspaustu? baterija akinuose yra nesu ant tiek bukas :DD

  1. Man nėra problemų su rusų kalba, tai rusiškuose trakeriuose pilna tų side-by-side – jeigu tik kas išleista 3D tai ir yra side-by-side su rusišku vertimu. Ir vaizdo kokybė nesiskiria nuo 10 kart daugiau užimančių BD ripų – rusai žino kaip spausti nesugadinant vaizdelio.

 13. O nebandet atsiusto .ISO filmo nuripint ir tada ziuret? Gal susigaudytu telikas? Pas mane 8000 tv, tai ta pati galvos skausma turiu :). Gal kokia nuoroda zinot su gera ripo programele?

  1. Nematau prasmės ripinti BD .ISO failus, nes parsisiųsti jau nuripintą kur kas paprasčiau ir greičiau. Netgi žinant ką darai ir turint pakankamai galingą kompiuterį tai užtruks parą ar ilgiau. Parsisiųsti kelių GB filmą užtrunka pusvalandį.

     1. Gal kai jau busiu pripratus prie teliko :) O daba kol seilejuos ziuredaba, tai brangiau ir uz nuotraukas 😀

      1. Cha-ha – pavydžiu :) Ne tikrai pavydžiu, nes vis dar prisimenu, kaip man seilės tyso pirmosiomis dienomis. O dabar tai atrodo eilinis telikas :(

       1. Tai va, kad telikas jau eilinis darosi, kol pas ka i svecius nenuvaziuoji :) Tai norisi, bent 3D dar pasiseilet 😀

        1. Na 3D turinio kasdien vis daugiau. Va prieš pusmetį, tai beveik nebuvo ką žiūrėti. O šiandien vos ne kasdien atsiranda po naują 3D filmą – ar tai meninį, ar dokumentinį, tai tikrai yra kur akis susigadinti :)

          1. Lietuvių kalba net nesitikių ir nelaukiu kokybiško 3D turinio – rusų ripintas 2GB užimantis filmas kokybiškesnis nei lietuvių 8GB. Tai su 3D kai vaizdo ryškumas ypač aktualus nereikia savęs nė apgaudinėti, kad kažkas išmoks daryti kokybiškus ripus jeigu iki šiol neišmoko 😐

 14. Kur jus tu filmu gaunat as niekiap nesuprantu torentus visus islakciau piratebay keli ideti ir viska o jus snekat kad ju pilna 😀 tai bent nuoroda koke numeskit busiu labai labai dkeingas 😀

  1. Kaip jau minėjau asmeniškai aš rusiškuose trakeriuose rasdavau. Bet gal kiek ir perdėjau – nėra to 3D turinio tiek jau daug, kad kas vakarą būtų vis ką naujo pažiūrėti 😀

  2. Kazdien aisku neuztenka :), bet pvz. kinozal.tv/groupex.php?id=983 virs 20 filmu. Paspausk „visas sarasas“ tai dar daugiau duos ;).
   Dar yra freetorrent.lt, ten daugiau kalbu. Man kol kas per akis, tad daugiau neieskojau. Netingek pagoglint 😉

  3. Dar siek tiek yra torentai.lt Tik ten blogybe, kad nera grupes isskirtos, reik ieskot pagal pavadinimus. Ir ten lietuviu, tai nezinau kokia kokybe. Atsisiunturi lietuviu kalba medziokles sezonas atidarytas 3. Jei pavyks paleist per telika bandysiu siandie pasijunkt.

 15. googlinu vos ne kas dien su rusu kalba man sunkiau skaityti tai su registracija man sunku filmus ziureti galiu :)// tai kiek suprantu jus visi siuncet iso formatais junget pr tv kompa ir ziurit taip nes tu side by side tai mazai rasti yra dauguma 3d hd kokybes ir iso pagrinde formatu :)

  1. NE – ISO stengiuosi vengti ir šis įrašas labai senas – kai side-by-side būdavo sunkiau rasti nei ISO. Ir vis kartoju, kad su ISO geriau išvis nesusidėti ir siųstis tik side-by-side!

 16. Sveiki , nusipirkau sia savaite telika Phillips 7000 serijos su 3d, tai pirma diena pirma mintis kilo susirasti nuomoje blueray 3d diska kad isbandyti kaip cia veikia tas mano 3d, apvaziaves tris nuomas supratau kad beviltiska , nes net parastu blueray issinuomoti neradau kur…
  Siandien parisisunciau filma is linkomanijos , teko perjungti telike kad rodytu virsus apacia varianta ir matau 3d , bet vaizdas centruotas ir toks vaizdas kad temptas i vidu – vaizdas uzpildomas tik puse ekrano, pasiziurejau kad rezoliucija yra filmo :
  Video #0 : AVC at 6 716 Kbps
  Aspect : 1280 x 1440 (0.889) at 23.976 fps
  Cia turbut reiskia kad abu vaizdai bendrai sudejus yra tokio aukscio , bet kodel telikas nesupranta kad reikia rodyti i ploti visa vaizda o tada galvoti apie virsu.
  Siaip ismeginau visus nustatymu variantus , niekas nepadeda ;( net nesinori toliau ziureti filmo.
  Tada toptelejo dar tokia mintis :
  reiketu visiems kas turi blue ray cd sukurti kazkoki portala kur galima butu registruoti turimus filmus ir galima butu tarkim savaitgaliui apsikeisti savo kolekcija su tarkim jusu.
  Pats turiu BD 10 cd bet nei vieno 3d , butu gerai nusipirkti bent viena filma 3d , gal patarsite kur Lietuvoje pardavineja juos ?
  Arba darom manaji varianta , jei idomu , siaip net galiau kazka suprograminti ar tiesiog paleisti kazka panasaus i foruma kad visi galetu uzsiregistruoti.,,,

  1. Nesupratau kaip žiūrėjote 3D upside/down filmą iš LM, bet spėju grotuvo problemos.
   Dėl BD tai taip – labai didelė problema, bet abejoju ar situacija pasikeis – interneto greičiai spartėja labai smarkiai ir ateityje diskai greičiausiai visai išnyks. Jau ir dabar kur kas paprasčiau rasti 3D turinio internete nei 3D BD :( Beje to 3D turinio ne tik nelegalaus, bet ir legalaus pilna, tai BD grotuvą tiesiog galima pasidėti į lentyną 😐

   1. Ziurejau pasijunges kompa prie teliko per hdmi , mkv faila bet kai idejau si filma tiesiai i TV girdejau tik garsa , o jei pervadinau i avi tai isvis nerode.O kai ziurejau is kompo i tv , telikas mato kad idetas turinys yra 3d , bet rodo vaizda blogai , visi variantai 2d 3d up side ismeginti.
    Dabar pameginau susiinstaliuoti stereotopics – bet jis kaip suprantu skirtas ziureti su akiniais paprastais.
    O dvd pro luzineja is vien – pas mane win 7 64 bit.
    Tai kolkas 3d ismeginau tik su ps3 , reikes nusipirkti koki zaidima – bet jeigu rytoj pirkciau tv po mano sito experence su 3d , nemanau kad imciau su 3d , nes is esmes tai akiniai uzknisa , reikia laukti kol pasirodys telikai be akiniu , be to tas 3d efektas geriau matomas vakare kad sviesa uzgesinta.
    Tad jei renkaties Tv neabejokite jeigu kaina labai skirasi vien tik del 3d tai neverta jo kolkas pikrti … tuo labiau kad filmu pasirinkimas irgi nekoks , ir jei neturi sviesolaidinio interneto tai siustis 20 gb faila kiek uztrunka….

    1. Kaip jau minėjau ankščiau įžvelgiu tik grotuvo problemas – kartais upside/down ar side by side filmai atkuriami neproporcingai ir tenka pasiknaisioti po nustatymus. Bet išsiaiškinus viską rodo be problemų ir proporcingai.
     Dėl pačios 3D technologijos, tai bijau, kad dar teks ilgokai palaukti kol bus galima žiūrėti 3D be akinių. Ir nežinau kaip ši technologija realizuota pas Philips, bet pas Samsung 3D vaizdas puikiai matosi tiek dieną, tiek naktį. Tiesa kiek tamsesnis, nei be akinių, bet čia jau šiuo metu televizoriuose naudojamos 3D technologijos ypatumų. Nors pavyzdžiui LG televizoriuose tai 3D vaizdas praktiškai netgi nepatamsėja. Todėl nereikėtu 3D nurašyti vienareikšmiškai, o teisingia pasirinkit gamintoją 😛
     Na ir neturint spartaus interneto, tai 3D turinys tikrai gali tapti problema, nes ar tai žiūrint teisėtą ar siunčiantis piratinį 3D turinį reikia tikrai greito interneto. Tiesa, reikėtu pasiieškoti 3D rip kurie užima mažiau nei 20GB, nes iš savo patirties galiu pasakyti, kad 8GB užimantis Avatar niekuo nesiskiria nuo 45GB užimančios versijos :)

      1. Tai, kad ir per čia aprašyta sterescopic – svarbiausia suprasti kas ir kaip ir teisingai viską susikonfigūruoti 😛

 17. Sveiki, reikia pagalbos… :(
  Nusipirkau Philips 7000 su 3D ready. Na ir niekaip man nepavyksta paziureti parsisiustu filmu nei tu kurie uzima po 40GB, nei tu po 5-10GB…
  Prie tv jumgiu savo loptopa, isbandziau jusu rekomenduotus player’ius ir nieko… Ant programos padarau desine-kaire, ant tv taipat ir vistiek gaunasi nesamoningas vaizdas.. Taipat buna ir su virsus-apacia..
  Pasijumgus playstation3 su 3D zaidimu vaizdas buna geras, na o su parsiustais filmais beda…
  Is anksto ACIU uz protingus patarimus!!!

  1. Dešine-kaire tipo filmams šiaip nereikalingas specialus grotuvas – galima su bet kokiu žiūrėti ir svarbu full screen ir, kad televizorius iš to dešinė-kairė sugebėtu padaryti 3D vaizdelį.

 18. O tai kokius nustatymus reikia padaryti ant „CyberLink PowerDVD 11“ programos ir kokius ant tv, kad galeciau ziureti 3D filma sverianty 40gb arba 5-10?
  Nelabai gaudausi siuose reikaluose,n tai nelangva ir suprast..

  1. Pagal dydį sunku patarti konkrečiai, nes visko gali būti.
   Bet jeigu spėti, kad 40GB tai 3D BD ISO kopija, tai būtina PowerDVD ar MediaTheater ir nustatymai aprašyti aukščiau esančiame įraše.
   O jeigu 5-10GB filmas tai side-by-side ar up-down tai tokiems žiūrėti užtenka bet kokio grotuvo ir tereikia, kad televizorius turėtu atitinkamą 3D režimą.

 19. Sveiki dar karta.. Atsitiko toks dalykas :)
  Dar vakar prijunges kompiutery hdmi laidu prie 3DTV galejau rinktis ant tv 3D funkcija ir rinktis 3D nustatymus… Siandiena bandau ant tv padaryt 3D vaiza ir neina ijungti :) PS3 prijungiu tai iskarto ant tv galiu pasirinkti 3D funkcija, o kai bandau pajungti kompa tai neina net pasirinkti 3D funkcijos.. :) atkuriau gamyklinius parametrus tv, bet vistiek tas pats.. Tai cia kompas kaltas? ka reiketu daryti?
  Aciu uz patarimus!

 20. Issiaiskinau pats =]
  Buvau ant kompo rezoliucija ekrano pakites ir del to nejo paleisti 3D..
  Naujas klausimas 😀
  Parsisiunciau is torentu „Cars 2 3D“ multika, jis uzima beveik 6GB. Siaip ne taip as ji pasileidau.. Pjungus kompa prie tv rodo grazu 3D filma, taciau rodo ne per visa ekrana, o kaip „standart“.. Jei padarai programoje kad rodytu per visa ekrana, tai nebesigauna 3D vaizdas.. Gal zinot kodel?
  O pabandzius uzleisti filmus „Smurfs 3D – 35gb“ arba „final destination 4 3D – 8gb“ tai rodo tik per visa ekrana, taciau nesukuria normalaus 3D… bandziau visaip ir nieko nesigavo…
  Taip iseina, kad ant kiekvieno filmo reikia ieskoti ir daryti vis kitokius nustatymus? Gal kas zino daugiau uz mane ir galit padeti?

 21. „CyberLink PowerDVD 11“ per sita nezinau kodel, taciau isvis man neiseina gauti gero 3D vaizdo, o siaip naudojau „Stereoscopic Player“, per ji paleidau „cars 2 3D“ taciau vaizdas buvo ne per visa ekrana..

  1. Cars2 3D kuris užėmė tik 8GB galima bandyti tiesiog su VLC ar MediaPlayerClassic ar su bet kuriuo kitu jums patogiu grotuvu – svarbiausia, kad grotuvas sugebėtu atvaizduoti side-by-side ar upside-downside 3D RIP’us fullscreen režimu ir tada televizoriuje pasirinkti atitinkamą režimą.
   O PowerDVD aš naudojau tik 3D ISO peržiūrėti.

 22. Sveiki tai dabar paaiskinkit zaliam zmogui visai, atsisiunciu dvd filma, bet neraso, kad 3d, paleidziu su power dvd padarau kad butu side by side vaizdas per visa ekrana, tai uzsidejes akinius matyciau 3d vaizda? ar butina kad prie filmo pavadinimo butu parasyta 3d? be to turiu samsung d4000 led televizoriu kaip zinau d klases samsung tv sugeba 3d rodyti nors paciame menu nera tokios funkcijos.pas mane ar imanoma man per ji matyti 3d vaizda?

  1. Taip, filmas turi būti 3D ir matytis 2 panašūs vaizdeliai norint matyti 3D efektą su akiniais. Nors tiesa, kai kurie televizoriai sugeba iš 2D padaryti 3D vaizdą, bet efektas labai neryškus.
   Na, o jeigu televizorius nepalaiko 3D, tai jau nieko nepavyks pakeisti ir teks įsigyti televizorių su 3D

 23. Nieko nesuprantu su powerdvd 11 ijungus 3d praniksta raudona spalva, isjungus 3d ir paleidus kaip paprasta filma spalva atsiranda, tad kame bedos? su total media to nera bet kokybe man nepatinka todel noreciau apsistoti ties powerdvd, tik kaip ta raudonos spalvos problema isspresti.

   1. Taip su visais ypatingai tai matosi animaciniose filmukose, jei veidas naturaliai turetu but rozinis tai jis buna zalsvas???

 24. Sveiki kodel per powerdvd11 ijungus 3d funkcija digsta raudona spalva atjungus atgal spalva atsistato? Bei ar pas jus totalmedia plejeri virsutiniam kairem kampe tokia juoda juostele mirgulioja ? Kaip panaikinti ta juosta nes erzina?

 25. Sveiki,beskaitydamas Jūsų komentarus nutariau kreiptis pagalbos ir aš. 3D reikaluose esu žalias.Nusipirkau LG 3D Cinema LW 5500 TV.Filmus siunčiuosi iš linkomanijos.Kada ijungiu telike 3D funkcija atsidaro nustatymai,šonas prie šono ar viršus apačia.Bet nusistato tik konvertavimo iš 2D į 3D formatas.Žiūrint filmą syde by side ar over/under į šias pozicijas kažkodėl nenusistato.Kodėl gal paaiškintumėt?

  1. Neteko išbandyti LG televizroių tai nežinau kame problema. Ką galiu pasiūlyti, tai parsisiųsti dar vieną filmą ir išbandyti ar bus tas pats, ar rodys kaip priklauso.

 26. Sveiki dar kartą.Išbandžiau ne vieną 3D filmą,bet rezultatas tas pats.Filmai pasileidžia puikiai,garsas taip pat puikus, bet visą laiką dvigubas,vienas šalia kito arba vienas virš kito.Televizorius niekaip nesulieja vaizdo į vieną.Pas mane visi filmai MKV formate.

  1. Neteko susidurti su tokia situacija. Galiu tik spėti, kad žiūrite filmą kompiuteriu ir televizorius nesupranta, kad čia side-by-side 3D filmas. Tai gal bandykite pasikeisti grotuvą kompiuteryje, ar kažkokie vaizdo nustatymai iškraipo informaciją. Bet čia tik spėlionės – iš tikrųjų neįsivaizduoju, kodėl jūsų televizorius nesupranta, kad čia 3D filmas :(

 27. Na ir dar vienas klausimas.O ar negali turėti įtakos HDMI kabelis ?Aš naudoju senoką kabelį HDMI 1.3 .Gal reikėtų naudoti HDMI 1.4 3D highspeed kabelį?

 28. Sveiki, norejau paklausti ar parsisiuntus filma su 3d galima ziureti pasijungus isorini hdd per tv su 3d funkcija? Pas mane tv samsungas 32d 6500

   1. Taip pas mane Smart tv bet atsisiunciau 3d blu-ray filma ir raso kad nepalaiko failo mkv, o per pc nera hdmi jungties

    1. Na 3D Blu-Ray RIP’ų Smart TV tikrai neatkurs – tam reikalingas kompiuteris arba specializuoti priedėliai. Mačiau Sony praeitų metų pabaigoje buvo pristatę $99 vertės priedelį kuris sugeba atkurti ir 3D Blu-Ray RIP’us.
     Iš kitos pusės tikrai nėra prasmės siųstis Blu-ray RIP’ų užimančių po 40GB ar netgi daugiau – pilnai užtenka suspaustų kopijų kurios užima sakykim mažiau nei 10GB ir kuriuos Smart TV sugeba atkurti. Gal man su regėjimu blogai, bet asmeniškai aš nelabai įžiūriu skirtumą tarp 40GB ir 4GB to pačio filmo versijų.
     Na, o jeigu visgi knieti pažiūrėti tai ką parsisiuntėte, tai nebūtina turėti HDMI išėjimą kompiuteryje – užteks ir DVI ir belieka susirasti DVI-HDMI perėjimą. Jie dažniausiai būna netgi prie video kortų ar prie nešiojamų kompiuterių. Jeigu kompiuteris pirktas neseniau nei prieš keletą metų, tai pabandykite paieškoti ar neturite šio perėjimo ir jūs :)

          1. Visų klasių Samsung televizoriai palaiko tuos pačius kodekus ir problema ne televizroiuje ar jo klasėje, bet personoje kuri spaudė filmą 😛

 29. sveiki. norejau paklausti, kokiu formatu, leidziant is hdd, ziureti 3d filmus per 7 serijos philips smart tv? dekoju uz atsakyma

 30. side by side tai kiekvienas pasileist gali kuris turi tinkama iranga,o apie normalu BR iso taip nieko ir neperskaiciau, turiu ir SMART 6750 ir Dell XPS su vaizduske GT555 3D, turiu TotalMedia paleidi per Daemoon’sa faila viskas ok, bet jai kompe nuspaudziu kad ziuret 3D formatu, vaizdas pasidaro neriskus, o akiniai neisijungia, jai nuspaudziu 3D ant teliko pulto, vaizdas isvis susipjauna, filmu turiu gal 20 bet su visais taspats. manau kad ijungus kompe 3D telikas turetu pats pagaut 3D vaizda, bet kazkodel nepagauna, nors HDNI 1.4, gal dar kazkur kazka nustatyt reikia? ar gali kasnors padeti? nes jau dabar tikrai manau kad tas 3D visiskas slamstas ir tikrai nevertejo ismesti tiokiu pinigu, ant televizoriaus kuris neatlieka savo funkciju.

 31. Na siaip labai nenoreciau tiket, kad uztenka tiesiog pakeist *.mkv i *.avi; kad kazkoks perripinimo budas yra imanomas, tai sutinku, bet kad pakeitus galune… Skamba kaip *.xls pakeitus i *.doc galetum worde visas excelio funkcijas atlikt. Ir paskaicius komentarus, atrodo, kad tik vienam praeiviui sis fokusas suveikia. Keista

  1. Suprantu, kad skamba keistai, bet pasidomėjus kas tai per velnias yra .mkv taptu aišku, kad kai kuriais atvejais tai tikrai padėtu, kadangi .mkv tai tik tas pats .avi su papildomu turiniu – papildomu garso takeliu ir panašiai. O neretai tai būna tiesiog paprasčausias .avi sukoduotas į .mkv be jokios priežasties ir pervardinus į .avi televizorius atkuria jį be problemų. Tiesa tikrai ne su visais .mkv tai pavyks.

 32. Sveiki.
  Turiu sony bravia KDL-40NX7200.
  Noreciau paziet 3d blu-ray filma.
  Nauduoju totalmediaplayr3 .
  Kaip periungiu i blu-ray 3d tai vaizduo man neruodo o garsas ira .
  Gal galit patart kokia programa galieciau nauduot kad galieciau paziet blu-rey kokibe.
  Jai galit atrasikit i e maila.
  Didelis diekui.

 33. Labas. Ir aš nesu geras kompiuteristas, tad nelabai suprantu. Pavyzdžiui, parsisiunčiu 3D filmą. Atsisiunčiau CyberLink PowerDVD 11, pasileidžia. Viskas lyg ir gerai. Bet rodo dvigubą vaizdą: viršyje ir apačioje. Ant TV (pas mane Samsung Smart 6500 2011m.) paspaudus 3D mygtuką pradžioje lyg ir atsiranda trys vaizdeliai su vienas vaizdas viename, kitame 2 vaizdai – viršuje ir apačjioje, trečiame du vaizdai – kairėje ir dešinėje. Po apačia užrašas „Atšaukti“. Aš taip suprantu,- tas „atšaukti“ reiškia, kad nustačius pvz.paveikslą su vaizdais viršuje ir apačioje jis atšaukia tokį vaizdo perdavimą. Ar ne?. Bet kas blogiausia, kad ką nedaryčiau, vis tiek matau du vaizdus, kaip buvo įrašyta atsisiunčiant. Ką daryt, kaip ištaisyt? Ką darau negerai. Kas suprato ko man trūksta, prašom pakomentuoti. Būsiu dėkingas už teisingus pastebėjimus.

  1. 3D filmui kur vaizdelis vienas virš kito nereikia jokios specialios programos – galima žiūrėti su bet kuo, kas tik sugeba atkurti ir per paprastą televizorių ar monitorių ir turi matytis 2 panašūs vaizdai vienas virš kito. Tada 3D televizoriuje reikia pasirinkti atitinkamą režimą ir iš 2 vaizdelių jis padarys vieną trimatį vaizdą.
   Kadangi tiksliai neparašėte koks pas jus televizorius, tai nežinau ar jis palaiko tokį režimą ar ne.

 34. Sveiki,
  Nesenai pirkau 2012m. Samsung 40ES6800. Noreciau paziureti 3D filma.Atsisiunciau. Kompiuteryje 2vaizdai vienas virs kito. Irasiau i HDD ir su USB pajungiau prie TV. Allshare Play rodo failus taciau paleidziant r aso kad nepazista.Skambinau i samsung nemok.tel., sako reikia performatuoti diska.Pabandziau, TV greit tai padare, bet dabar PC nepazista ir praso performatuot

 35. Sveiki,Nesenai pirkau 2012m. Samsung 40ES6800. Noreciau paziureti 3D filma.Atsisiunciau. Kompiuteryje 2vaizdai vienas virs kito. Irasiau i HDD ir su USB pajungiau prie TV. Allshare Play rodo failus taciau paleidziant r aso kad nepazista.Skambinau i samsung nemok.tel., sako reikia performatuoti diska.Pabandziau, TV greit tai padare, bet dabar PC nepazista ir praso performatuot.

 36. Sveiki, norejau paklausti pas mane televizorius Philips 32PFL5507K LED 32″ 3D Smart, paleidziu filma per PC, bet akivaizdiai matosi, kad vaizdas eina vienas ant kito. Kokia cia galetu buti problema, teliko nustaymuose ar grotuve (Total<edia Theatre 3)?

 37. Sveika. susiduriau su tokia problema, kad siunciant i televizoriu 3D vaizda ji sujungia, o mano televizorius norint ziureti 3D priima tik side by side arba over/under , ir tada pats sujungia vaizda. bet niekaip nepavyksta nusiusti tokio vaizdo(dvieju vaizdu ekrane), o ijugnus tv 3D vaizda, pradeda rodyti nesamone. televizoriu jungiu per hdmi 1.4 ir per extendet tv. kitam ekrane jungiu programa, gal kaip kitaip reikia nussiust, isbandziau ivairiu budu, niekaip nesiseka. TV samsung 6100. pc. xps. su i7 ir gf540.technologijos kaip ir geros, bandau su Avatar 3d, kur 40gb

  1. Jei su HDMI laidu blogai konvertuoja 3D vaizdą su 1080 p, arba nukerpa kraštus, reikia telike pakeisti HDMI, kuriame pajungtas PC pavadinimą į PC. Tai daryti užėjus ant HDMI telike ir paspaudus Tools>pakeisti pavadinimą (pasikeičia ir signalas). NIEKUR nėra to parašyta, tik anglų forume vienam radau. Jei taip pat nukerpa kraštus naudoti OVERSCAN per vaizdo plokštės nustatymus, pasigooglinkit kaip. Samsung 6 klasė ir kt. sėkmės.

 38. pas mane laptopas asus pro 50sl turiu akinius ir su programa TotalMedia Theatre. matyciau per laptopo ekrana 3D vaizda?

 39. labas skaiciau gal simta kartu bet atsiprasau nieko nesupratau gal galetum trumpai ir aiskiai papasakot kaip tuos 3d filmus ziuret?pas mane telikas
  LG 42LM620T 42-inch Widescreen Full HD 1080p LED Cinema 3D Smart TV with Freeview HD (New for 2012)
  parsiusiunciau pora filmuku is torento bandau paleist rodo kad tuscias aplankas gal gali kuom padet?aciu tau

  1. Sveikas. Paprasciausiai tavo tv to formato neranda, todel pabandyk pakeisti pavadainima formato (cia kaip anksciau mineta) , o siaip visada gali daryti paprasciausia varianta, tai yra pajungti kompa per hdmi 1.4 ir visus filmus ramiai gali ziureti per wlc playeri be jokiu problemu :)

 40. Sveiki, labai geras forumukas dauk info ,as turiu smartuka samsung 8kl tai is rusu trackeriu parsisiunciau side by side filmu ir isorini irenginy tiesiai priet v prijungiau ,rodo be problemu automatiskai tv sureguoja i 3d formata nieko nereike perjungineti ir kokybe prilygsat blue ray kokybei bent as skirtumo nematau.

 41. parsisiunciau toki filma Avatar 3D 2009 720p BluRay x264 AC3 LT EN RU+ LTSubs 16,25 GB bet per samsung 8 klases televizoriu negaliu pasiziureti is isorinio kietojo disko kuris jungiasi tiesiai i telika. Patarkite ka daryti.

 42. kur parsisiusti demonstracine versija, kad galeciau ivertinti samsung7000 smart tv, 3D vaizdo kokybe, jungiantis per usb atmintine.

 43. laba. Nusipirkau LG 42LM615S telika. jei i usb rakta isikeli 3D klipuka butent lg telikui vaizdas pasidalina i 2 dalis. leidziu per kompa per stereooscopic playeri tada nieko dar bet kazko ispudingo nematau. ka pasiulysit? :)

  1. Taip vaizdas ir turi pasidalinti į 2 dalis, o tada televizorius turi persijungti, arba jį reikia perjungti su distanciniu į 3D režimą. Gal šis įrašas padės suprasti kaip viskas veikia.

 44. dar biski ne itema bet nesuprantu kaip naudotis internetu pajungiu kabeli jis rodo kad prisijungia ir viskas o ka toliau nerandu ten nieko. televizorius LG 42LM615S

 45. Sveikas, esi šaunuolis, kad tokią temą įkėliai, nes pati niekaip ne būčiau supratusi kaip pasileisti 3D Blu-ray filmą. Viską įsiinstaliavau, rodo man 3D Blu-ray filmą per Smart TV, bet yra viena problema, kurios nesupratu, gal ką nors galėtum patarti. Kiną paleidžiu per „CyberLink PowerDVD 12” ar per TotalMedia Theatre 5 rodo taip pat, atkuria gražiai, aiškiai. Nėra tokio neaiškaus vaizdo kaip su BDrip, nes su BDrip pajungi akinius ir žiūri trimatį vaizdą, o su Blu-ray man taip nerodo, jokio trimačio vaizdo, ir be ir su akiniais rodo taip pat. Jei gali atsakyk kodėl? Ar čia taip turi būti, ar čia ką ne taip darau?

 46. Sveikas, išbandžiau 3d filmukus youtube, bet kad ir kokius nustatimus parinkčiau rodo vaizdus viena ant kito arba sale (akiniai užtemsta, tikrai isijungia) televizorius Philips 32PFL5507K 3D Smart, čia turbut televizoriaus problema, kad nesujungia vaizdų?

  1. Neturiu patirties su šiuo Philips televizoriumi, tai galiu būti neteisus, bet jeigu akiniai pritemsta, tai 3D kaip ir supranta, tik gal nesugeba iš side by side padaryti 3D vaizdo?

 47. kokios programos yra reikalingos kompui gad galeciau ziuret 3d filmus.kompo pavadinimas ACER ASPIRE 5738DZG ,3D HD LCD

 48. Sveiki, sakykit, kaip atskirti koks 3D filmas turetu buti, kad ji pasileidus, matytum ne vien vaizda televizoriaus gylyje, bet ir pries nosi? Manau, ne visi filmai turi tuos efektus.. iki siol tik viena filma pasiseke toki rast, kur islindo is ekrano..tai buvo animacinis filmukas „Vezliuko Semio nuotykiai 2“. Visi kiti nk ypatingo tokio neturejo, net ir kine tokiu filmu yra, kur be tu efektu..Galetu kazkaip apibrezti…

  1. Sveiki,patarčiau atsisiūst “Final Destination 4“ ir “Final Destination 5“.Ten tikrai rasi iššokančių 3D vaizdų.Na o šiaip tai jų daugiausiai reklaminiuose klipuose.

 49. nu niekaip nesigauna, visą forumą perskaičiau. Iso dedu į daemon tools. Su teathre penki atsidarau, pasirenku viską kaip rodei, bet man gaunasi vientisas video, ne side by side. Nu visaip bandžiau, bet nesigauna…. prašau padėk

 50. Laba diena.
  Patarkite prasau parsisiunciau 3D filma virs 40GB isirasiau i usb atmintine. Atmintine virs 100GB ir yra formatuota, bet nepaleidzia filmo ziureti, mazesniu talpos filmus paleidzia be problemu.
  Kur yra kliutis?
  Aciu labai.
  Su pagarba.
  Alvydas.

  1. Galiu tik spėlioti, nes informacijos tikrai per mažai. Bet tiek televizorius gali nematyti 128GB atmintinės. Tiek 40GB failas gali būti per „sunkus“ televizoriui, ypač jei tai žemos klasės TV.
   Man asmeniškai tokius 3D filmus pavykdavo žiūrėti tik prisijungus kompiuterį prie televizoriaus.

   1. Dekui uz pagalba, bet televizorius tikrai ne senas UE60S6305XXE SAMSUNG
    as manau gal failo IOS nenori skatyti. O kaip padaryti, kad ‘draugautu’ su siuo failo neturiu zalio supratimo.
    Dekui.

    1. Oh, su ISO tikrai nedraugaus – tai yra originalaus disko kopija skirta įrašyti į diską arba įsikelti į virtualų diską.
     Jeigu turite noro kapstytis, tai bandykit į kompiuterį įsidiegti DAEMON Tools Lite. Įsikelti tą ISO failą į virtualų diską ir tada įsidiegus kurį nors grotuvą iš aukščiau aprašytu galėtumėte peržiūrėti prisijungę kompiuterį prie televizoriaus.
     O ateityje, norėdami žiūrėti filmus be kompiuterio pagalbos venkite ISO failų ir rinkitės MKV failus, kuriuos jūsų televizorius gali atkurti. Jeigu aišku pakaks pajėgumų, nes jūsų paminėtas TV tik didelės įstrižainės, bet tikrai nėra galingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *